lajme-flash..-768x400

nyje. al | 02.03.2020 Lajme flash: “Anulohen udhëtimet në aeroportin e Kukësit”

foto-brenda-tekstit-225x300

nyje.al | 28.02.2020 Sot u zhvillua seanca e tretë parapërgatitore në Gjykatën Administrative Tiranë për

Zall gjocaj

nyje.al | 24.02.2020 Dje banorët e Zall Gjoçajt mbajtën protestën e radhës pas më shumë

zall gjocajn

18.02.2020 | nyje.al Dhjetëra banorë të ardhur nga fshati Zall-Gjoçaj, nga Mati, nga Kamza, nga

xhokola-768x432

18.02.2020 | nyje.al Ndërkohë që punimet për ndërtimin e hec-eve Sekë dhe Zais në zonën

Autobusi-2-768x432

Udhëtimi me autobus është për shumëkënd thjesht transporti nga pika A në pikën B. Edhe

Ja-na-erdhi-viti-i-ri

Fejton | 24.01.2018 | nyje.al Nëse për të gjithë Janari mbahet si një muaj i

Shfaqja-pa-spektator

Alban Tufa | 25.12.2017 | nyje.al Edhe pse kishte mbi tridhjetë vite që ishte diplomuar

Nebiu-opinion

Prof. Dr. Nebi Bardhoshi | 20.12.2017 | nyje.al Kjo fjalë do të përpiqet të rrok

2.-Nuk-na-duhet-asnje-qender-per-te-moshuarit-300x188

Alban Tufa | 20.12.2017 | nyje.al Që dominoja të luhet vendçe, dhe që lezet t’iu

Paraja-vjen-prej-llotosh-150x150

“Parja nuk vjen prej oxhaku,” thoshin gjyshërit tanë. Ja që del se arti më i

3.-Fort-pak-i-dashtun-qytet

Alban Tufa | 20.12.2017 | nyje.al E di që është e pa hijshme të premtosh

Banjot-si-pasqyre

Alban Tufa | 01.12.2017 | nyje.al Shumë nga ju mund ta dinë se, në kohët

close

Pajtohuni në buletinin tonë informativ.