Snapseed-scaled

nyje.al | 16.03.2022  Pas tre vitesh protesta, përballjesh institucionale dhe trup më trup me policinë

CC_Express_20220311_1828190.6655221237269836

11.03.2020 | nyje.al Studentët e Universitetit Bujqësor të Tiranës kanë bojkotuar mësimin dhe janë mbledhur

header

14.02.2022 | nyje.al  Edhe sot, si para dhjetë ditëve, banorët e Paskuqanit kanë bllokuar Unazën

CC_Express_20220204_1753390.07435055502586818

 05.02.2022 | nyje.al  Bllokimi i Unazës së Madhe ishte akti i rradhës i banorëve të

image00001

31.01.2022 | nyje.al 939 të infektuar me Covid 19 nga 3500 testime të realizuara u

IMG_6182

nyje.al | 15.11.2021  Në shumë rrugë të Kamzës, një drejtues mjeti përshkon të njëjtën distancë

Snapseed-scaled

nyje.al | 09.11.2021  “Sigurimi i Padisë”, si zgjidhja më e shpejtë ligjore për të shpëtuar

IMG_4512

nyje.al | 25.10.2021  Pasiguria për të shkuar në punë, shkollë e kudo është shqetësim serioz

IMG_2024

nyje.al | 28.09.2021 Procesi i Rindërtimit në Valias vazhdon me terrin informativ që e ka

swjgn7aeq2kfmtpb520210920173709

nyje.al | 20.09.2021  Mungesa e aktit të ekspertimit, e caktuar si detyrë nga Gjykata Administrative

Nga protesta e banorëve të Laknasit, 30.08.2021

nyje.al | 30.08.2021  Firma private “Bioproducts” shpk sot tentoi të rrethonte zonën pyjore “Plepat e

foto cover

26.08.2021| nyje.al  Banorët e lagjes së Laknasit “Plepat e Brukës” prej ditës së djeshme janë

Banorët e Laknasit në Gjykatën Administrative Tiranë

06.07.2021 | nyje.al  Paraditen e sotme u mbajt seanca e radhës në Gjykatën Administrative mbi

vlcsnap-2021-07-05-16h57m36s229

Ronald Qema | Denis Koka | 05.07.2021 | nyje.al Në katin përdhesë të Pallatit të

IMG_9024