Rikthehen protestat kundër rritjes së çmimeve

16.06.2022 | nyje.al Ditën e djeshme janë rikthyer protestat kundër rritjes së çmimeve në kryeqytet. "Nuk mban më ujë pilafi" ishte motoja që u shpërnda në rrjete sociale dhe në takime me qytetarë, nëpërmjet së cilës Organizata Politike thirri…

0 Komente